sobota, 14 lutego 2015

Rzeczywistość rozszerzona 3D z katalogiem LEGO

LEGO się wciąż rozwija, wypuszczaja nowe zestawy i nowe serie klocków, a teraz zrobiło katalog swoich produktów na miarę XXI wieku. Katalog, jak to katalog zawiera prezentację produktów firmy, ale jak się weźmie do ręki tablet czy telefon z odpowiednią aplikacją i skieruje kamerę na specjalnie oznaczone strony katalogu, to na ekranie zobaczymy stronę z katalogu w wersji 3D i to aniomowaną. Element ożywają, możemy je oglądać ze wszystkich stron, przybliżać i oddalać, wszysko się animuje i przedstawia jakąś akcję w zależności od wybranej strony. Działa to bardzo fajnie i dostarcza wiele radości dzieciom, a i dorośli na pewno będą zaciekawieni;)
Aby samemu to sprawdzić trzeba zainstalować aplikację Katalog LEGO® 3D z Google Play lub AppStore, posiadać dostęp do internetu na urządzeniu no i oczywiście mieć przed sobą sam katalog klocków LEGO na rok 2015 w wersji papierowej, może to być również katalog wyświetlony na ekranie komputera (Online Kalalog LEGO Styczeń-Czerwiec 2015).
Teraz wystarczy położyć katalog na stole, otworzyć na interesującej stronie i skierować kamerę urządzenia z uruchomioną aplikacją w jego stronę. Powinna pojawić się ikonka ładowania, a po chwili zobaczymy animację.

Życzymy miłych wrażeń. MojeKlocki24.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz